عوامل زیادی در هزینه ی انتخاب یک DJ تاثیرگذار است.
خبره بودن یک دیجی بخش مهمی از هزینه ای است که پرداخت می کنید. علاوه بر این ، تجهیزاتی که در مراسم شما استفاده می شود از قبیل سیستمهای صوتی حرفه ای و لوازم نورپردازی نیز در قیمت تاثیر دارند.
ما برنامه های متفاوتی را برای هر مشتری در نظر داریم ، نورپردازیهای متنوع ، آتش بازی و اجرای همراه با نوازنده های سازهای مختلف بخشی از فعالیت ماست.
شما می توانید با پرداخت 40 % از کل مبلغ قرارداد به عنوان پیش پرداخت ، از رزرو مراسم خود اطمینان حاصل کنید. عقد قرارداد و پرداخت را میتوانید هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری انجام دهید.ما بقی مبلغ قرارداد پس از حضور تیم ما در مراسم شما و قبل از شروع مراسم دریافت می گردد.

با توجه به نوع میهمانی ، تجهیزات متفاوت است.

در نمای کلی ما سعی در استفاده از جدیدترین و بهترین تجهیزات برای هر نوع مراسمی داریم.این مورد با توجه به ظرفیت سالن ، نوع میهمانی و هزینه ای که در نظر دارید متفاوت است.

هر مراسمی شرایط خاص خود را دارد و تمام افرادی که در یک رویداد شرکت می کنند ، علاوه بر سلیقه های مشترک در موسیقی ، قطعا سلیقه های شخصی و متفاوت از هم نیز دارند.

توجه به تک تک سلیقه ها و افراد علاوه بر دشواری ، باعث بی نظمی و بهم ریختگی مراسم شما نیز می شود.

به بیان ساده جشن شما به جای یک جشن لذت بخش برای همه ، محفلی برای رقابت در آهنگهای درخواستی برای سلیقه های متفاوت می شود.

شما با اطمینان به Dj Mars ، او را برای مراسم خود انتخاب کرده اید. پس موزیک های درخواستی در زمان اجرا در مراسم پذیرفتنی نیست.

** اما اگر موزیک خاصی برای شما خاطره انگیز است ، می توانید چند روز قبل از مراسم با دیجی مارس هماهنگ کنید تا برنامه ی ویژه ای برای موزیک شما در نظر بگیرد. **